Moda dünyası gizemlidir. Gösterişli kıyafetler, defileler ve yüksek fiyatlar sunar. Ama bu kadarına pes diyeceğinize eminiz. Haute Couture modanın anlaşılmasının imkansız olduğunu kanıtlar nitelikte 7 fotoğraf.

Bu bizim resme yakın text denememizdir.

Moda aleminin Superman kıyafetine getirdiği Haute Couture etkisi

En iyi ihtimalle yapacağımız yorumda bir kararsızlık hakim; kıyafette bir şeyler eksik ya da bir şeyler fazla. Kararsız kaldık. Yorumu size bırakıyoruz. Akşamdan kalma Superman, acele ile evden çıkarken ceketinin üzerine şortunu geçirivermiş. Çorapları sormayın.

Üzerinde bir mahalleyi doyuracak ekmeğiyleHaute Couture tarzı bir abla

Modanın gerçekten limitleri yok. Ama bu kıyafetle nereye kadar.Çarpılırsın! Ekmek bizde nimet. Bu kıyafete gösterişli diyemeyiz. Hayır, seksi de değil; ekmek bulamıyorlarsa beni yesinler! Ya da, yemeğe eteğimden başlayabilirsin bebeğim! Anlamlandıramadıklarımızdan biri.

Moda bu değil dedirten erkek kış modası. Çok çılgın göründüğü kesin. Kimler giyer parmakları görelim.

Moda deyip geçmeyin. Gerçekten şok edici. Kasıtlı adam öldürmenin cezası 24 yıl. Kazak nerede başlayıp nerede bitiyor? Göğsümüzü gere gere sokaklarda geziyor muyuz böyle? Elleri kullanmak istersek ne yapıyoruz? Kafamızdaki, kazağa bütünleşik mi? Çok soru var.